מסיבת רווקות אתן חוגגות רק פעם אחת בחיים (אם אנחנו אופטימיים כמובן).

יש כל כך הרבה אופציות ואטרקציות לאירוע המיוחד הזה ומתוכן אתן אלו שצריכות לבחור מה יהיה הכי מצאים לחבורה שלכן.

קריוקי למסיבת רווקות הוא אחת מההפעלות הכי מבוקשות בחברה שלנו… מסתבר שהבנות בארץ מאוד אוהבות את המיקרופון ואת השירה הישראלית הקיצבית.

זה הזמן שלכן לפנות אלינו או למלא את הפרטים שלכן כאן מצג שמאל ונציג שלנו יחזור אליכן תוך כמה שעות בודדות!

הפעלת קריוקי של שנת 2012 מתאפיינת כהפעלה המתקיימת בבית פרטי במסגרת ההצעות של קריוקי לאירועים, הרבה יותר מאשר במועדון קריוקי כפי שהיה מקובל יותר בשנות האלפיים המוקדמות -> גם במסיבת רווקות הבנות כבר הבינו שבמקום לצאת ולחגוג במועדון קריוקי אפשר פשוט להביא את הציוד (עם או בלי מפעיל) אל המקום בו אתן חוגגות (גם לבתים פרטיים) אם זה כאשר עושים זאת עם השכרת ציוד קריוקי או שמביאים מפעיל.

בהפעלת קריוקי למסיבת רווקות הבנות מתלכדות סביב המוזיקה (אם היא ישראלית או לועזית) ומתפרעות על המיקרופון עם מגוון השירים הרחב. כמו בכל תחום ישנם מפעילי קריוקי עם מחירים זולים (וכנראה גם פחות טובים) וישנם את המפעילים היקרים ובעלי הותק והניסיון – הכל שאלה של איזה סוג הפעלה אתן מחפשות ועד כמה חשובה לכן אייכות הקריוקי וציוד השירה.

קריוקי זה סוג של הפעלה אשר מתאימה לכל אירוע, יש אינספור רעיונות להפעלות קריוקי שונות ומגוונות, אחד מהם זה קריוקי למסיבת רווקות.

ראשית, הפעלה המשולבת עם שירים ומוזיקה לאורך כל האירוע היא משהו מעולה, תסכימו איתי שיותר נעים להיות באירוע שיש מוזיקה ברקע (בכל זאת מדובר במסיבה) עם מוזיקה המתנגנת ומכניסה לקצב. למה הפעלת קריוקי היא כל כך טובה למסיבת רווקות? כיוון שאפשר לשלב בתכנית שירים שונים ומגוונים אשר מעלים לכלה המיועדת זכרונות מתקופות שונות בחייה ואף חוויות משותפות אשר היא עברה עם קבוצות שונות מהבנות הנוכחות במסיבה.

גם במסיבת הרווקות שלכן כדאי מאוד לדבר עם המפעיל שיגיע למסיבה ולוודא איתו שיש את השירים שחשובים לכן באמת. במידה ולא יהיה לו אותם במאגר שירי הקריוקי תדעו שעדיף לבחור שירים אחרים (או פשוט למצוא מפעיל קריוקי אחר).

מה שבטוח זה שאת הערב הזה לא תשכחו! במידה ותגיעו עם ראש פתוח למסיבה, בשילוב עם אלכוהול במידה הנכונה, בטוח שתצליחו לספק לכלה ולחברתכם הטובה חווית קריוקי מדהימה במסיבת הרווקות שלה.