לכם כבר יצא לעשות קריוקי ביום ההולדת שלכם? אם לאוו כדאי מאוד שתנסו את זה בשנה שנתיים הקרובות, קריוקי לימי הולדת תופס מקום של ממש במסיבות קריוקי רבות באיזורים שונים בארץ.

בטח אתם רגילים למועדון קריוקי כי מבחינתכם זו האופציה היחידה שיש בשביל לחגוג עם אופציה של קריוקי, הצעירים שביניכם בטח מכירים את האפשרות של להביא מפעיל קריוקי מקצועי שיעשה לכם מסיבה פרטית משלכם או שלפעמים אתם פשוט עושים קריוקי חינם דרך האינטנרט. אמנם, תתפלאו לשמוע אבל רוב האנשים לא מכירים את האפשרות הזו. במסיבות קריוקי רבות יוצא לי לשמוע אורחים שמופתעים מהאופציה של משהו פרטי ואינטימי שכזה.

קריוקי לימי הולדת פותר לכם הרבה בעיות, אם זה בלחפש מקום כדי לעשות את המסיבה הזו (כי הרי עושים אותה בבית), כל הציוד הדרוש מגיע אליכם באמצעות מפעיל קריוקי שזה בעצם מה שהוא עושה ביום יום שלו וזה המקצוע שלו. כך שהוא זה שמתפעל לכם את המערכת במשך המסיבה (אתם לא צריכים להתעסק עם הציוד בכלל) ומכוון את המסיבה בהתאם לניסיון שלו ולמה שהוא מכיר מאירועים אחרים אותם העביר.

לא ממש צריך לעבור על כל גיל וגיל כדי לחשוב האם ליום ההולדת שלי מתאים להביא קריוקי. בוודאי אתם כבר יודעים שלקטע של קריוקי אין ממש גיל, שירים זה משהו שמדבר לכל גיל אפשרי אם זה ילדים קטנטנים או מבוגרים שאוהבים לשיר את השירים הנוסטלגיים, מה שנקרא הקלאסיקות של המוזיקה הישראלית.

אז, חשבתם כבר מה אתם עושים ביום ההולדת שלכם השנה? במידה וזו נשמעת לכם אפשרות מעניינת המשיכו לגלוש באתר שלנו בו אתם יכולים לקבל המון רעיונות על איך לעשות את המסיבה שלכם בצורה הטובה ביותר. אם אתם מחליטים ללכת על קריוקי לאירועים ולעשות זאת גם באירוע שלכם אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר דרך תיבת המייל שנמצאת כאן בצד ונוכל לסייע לכם בבחירת מפעיל קריוקי ובמתן טיפים חשובים שיכולים לשנות לכם את המסיבה!