לבחור אטרקציה למסיבה של ילדים זו לא משימה פשוטה.

קריוקי לילדים בהחלט יכולה להיות אופציה טובה למסיבה  שאתם מארגנים. הילדים מאוד אוהבים את התחושה של להיות זמר ולעמוד מול כל ילדי הכיתה ולהרשים אותם בביצועי קול הזמיר (או להפחיד אותם עם הזיופים המצפצפים).

קריוקי לאירועים יכולה להיות האטרקציה שלכם למסיבות סוף שנה  או במסיבת יום הולדת 10 וסביבותיה. ההפעלה תורמת מאוד לגיבוש הכיתה או הקבוצה. אם באירועים של מבוגרים לוקח זמן עד שכל אחד ואחת נפתחים אל המיקרופון, אצל הילדים זה ממש הפוך. כבר איך שתפתח לך המסיבה ומערכת הקריוקי מורכבת ומוכנה לשירת קריוקי, הם יחטפו את המיקרפון מבלי לעזוב.

לאיזה גילאים מתאים להזמין אטרקציה של קריוקי לילדים?

נתחיל מזה שעדיף שהילדים יהיו בגיל שבו הם כבר יודעים לקרוא, אמנם זו לא ממש חובה שהילדים ידעו לקרוא ברמה גבוהה, מפני שאת רוב מילות השירים הם מכירים בעל פה. ההמלצה שלנו היא ילדים בגילאי 6 לפחות!

מה צריך לשאול מפעיל קריוקי לילדים בעת ההזמנה?

  • האם יש איזה התייחסות מיוחדת לילד/ה החוגגים את יום ההולדת?
  • מה אורכה של ההפעלה? (רוב ההפעלות הן באורך שעתיים)
  • מה כוללת ההפעלה? (האם יש גם משחקים והפעלות חוץ מהקריוקי)
  • האם מגיע מפעיל אחד או שניים? (למפעיל אחד מאוד קשה עד בלתי אפשרי להשתלט על קבוצת ילדים)
  • האם זה כולל פרסים לילדים או לפחות למנצחים במשחקים?

אם מארגנים מסיבת קריוקי לילדות בלבד הסיפור שונה במקצת:

טרנד חדש שהתחיל לתפוס תאוצה בשנה האחרונה הוא מסיבות יום הולדת בהן הילדה מזמינה רק את הבנות (בלי הבנים).

לעיתים העניין מובן כיוון שבגילאים האלו הבנות הרבה יותר בוגרות מהבנים מה שיוצר בלאגן נוראי במידה ויש כיתה שלמה באירוע (הכוללת בנים ובנות ביחד).

מסיבת קריוקי לבנות בלבד היא מאוד שונה (ושקטה) ניתן גם לעשות קריוקי חינם דרך האינטרנט או את יום ההולדת בסגנון מיוחד (כמו: מסיבת פיג'מות/ הישרדות/ בלונים ועוד…)