היום כבר כנראה אין שום אדם שלא יצא לו לשיר קריוקי ואם יש כזה הוא בהחלט שונה או שפשוט מאוד ביישן. רבים כבר הבינו שמדובר באטרקציה שמתאימה ממש לכל אירוע ומחפשים את החברה שתספק להם קריוקי לאירועים שונים שהם מארגנים.

מדובר במשהו שפונה גם לילדים (ברגע שיקבלו את המיקרופון לא יעזבו אותו לאורך כל האירוע) והמבוגרים ישחקו אותה שהם מתביישים לשיר אך כעבור כמה כוסות אלכוהול ישירו גם הם מבלי להפסיק. מעבר לכל הביישנות או הרצון להתבלט קריוקי היא אחת הפעילויות המגבשות שאני מכיר, כאשר אנשים מתחילים לשיר הם נפתחים הרבה יותר ונעשים חמים יותר אחד לשני, באירוע שבו יש מספר מיקרופונים (כל מפעיל קריוקי שמכבד את עצמו מגיע עם כמה מיקרופונים) ניתן לשיר שירים בקבוצות או בדואטים מה שיתרום גם הוא לאוירת הפתיחות והצחוק.

אם יצא לכם פעם לשיר קריוקי במועדון או במסיבה פרטית של אחד מהחבר'ה, בטוח גם אתם התאהבתם בטרנד הקריוקי ששתף את ישראל בעשור האחרון. משהו שתחילה נראה תחביב פשוט (שהרי מדובר בסך הכל בפלייבק שרץ ברקע עם המילים) גורם לנו להרגיש ממש כמו זמרים אמיתיים. יכול להיות שזה קשור בזה שפה בישראל אנחנו אוהבים את זה שכולם מסתכלים עלינו או בעצם, אנחנו פשוט אוהבים לנסות ולגנוב את ההצגה בכל אירוע משפחתי או אירוע רב משתתפים.

כיום, בשביל לארגן מסיבה פרטית לא חייבים שתיהיה סיבה כלשהי, הרי גם ככה עולם הטכנולוגיה וכל הפייסבוקים למיניהם גורם לנו בקושי לצאת מהבית. החבר'ה פשוט יכולים להיפגש באיזה בית של מישהו, לשתות איזה כמה דרינקים ולהתעדכן מה חדש.

אם גם אתם התאהבם בשירה הבלתי נפסקת והמרגשת הזו תתחילו לחמם את הגרון ולהתאמן, כיום ישנם קליפים רבים של קריוקי בחינם המסתובבים ברשת (חלקם אספנו לכם בדף שנמצא כאן באתר). אתם יכולים להציץ בהם, לבחור את השיר שהכי נראה לכם ולאחר זמן לא רב לארגן ערב שכזה גם אצלכם בבית עם כל החברים הקרובים, הרי מה כבר יכול להיות רע בלהעביר ערב קריוקי בכייף עם כל החברים הקרובים?