צעירים ומבוגרים עדיין חיים בעידן בו יש מועדוני קריוקי שונים ברחבי ישראל ושבשביל לעשות ערב קריוקי כייפי עם החברים הקרובים או לחגיגת מסיבת יום הולדת צריך להזמין מקום במועדון קריוקי שכזה ולהעביר שם את המסיבה. כדאי שתכירו את האפשרות של קריוקי לאירועים.

חשבתם פעם על לעשות בדיוק אותו את אותו הערב שאתם רגילים אליו ממועדון קריוקי רק בבית הפרטי שלכם רק עם החבר'ה הקרובים שלכם (מבלי שיהיו אנשים שונים שאינכם מכירים) ועם מפעיל קריוקי פרטי משלכם? תחשבו על זה, אתם נשארים בבית לא משנה על איזה מקום בארץ מדובר ועושים מסיבה פרטית משלכם בשילוב של קריוקי – אז למה בכלל לחגוג במועדון….?

מה קורה כאשר אתם חוגגים במועדון קריוקי ולא עם חברת קריוקי לאירועים?

  • צריך להזמין מקום – הרי אתם לא רוצים להגיע למועדון קריוקי עם כל החבר'ה שלכם ולגלות שבגלל שלא הזמנתם מקום לא יהיה באפשרות המקום לארח אתכם.
  • אנשים שונים שאינכם מכירים – כאשר אתם מגיעים למועדון קריוקי אתם לא היחידים שמעוניינים לשיר בערב הספציפי הזה ולכן מסביבכם שולחנות רבים של אנשים שלא בטוח שהייתם מעוניינים שהם יהיו שם.
  • סוג המוזיקה לא תמיד יהיה לטעמכם – במועדון קריוקי המפעיל שהוא גם התקליטן מנגן את המוזיקה שבעל המקום מבקש ממנו ואף אחד לא הבטיח שדווקא המוזיקה הזאת תיהיה לטעמכם.
  • חלק גדול מהעולים לשיר יהיו אנשים שאתם לא מכירים – כפי שכבר רשמתי במקום יהיו נוכחים אנשים שונים ממקומות שונים בארץ וכמובן שחלק גדול מהם יעלו לבמה כדי לשיר שיר קריוקי כלשהו. רק במידה ויעלה לשיר חבר או חברה שקשורים למסיבה שאתם חוגגים ואיתם הגעתם למקום הביצוע הזה יעניין אתכם, כל שאר השרים יהיו חסרי עניין מבחינתכם (זייפנים נוראיים).

מה קורה כאשר אתם חוגגים עם קריוקי לאירועים בבית?

אין צורך בהזמנת מקום – הבית הוא שלכם ומבצרכם… אין צורך להזמין מקום, פשוט מזמינים את החברים הקרובים ביותר ביום שהכי נוח לכולם וביחד מקיימים את המסיבה.

כל הנוכחים באירוע יהיו חברים קרובים שלכם – הרי אתם אלה שקובעים את מי להזמין לאירוע ואת מי לא, כך שסביר להניח שרוב רובם של האורחים יהיו אנשים שאתם אוהבים וחברים של שנים רבות.

סוג המוזיקה ושירי הקריוקי יהיו מותאמים בדיוק אליכם – האירוע הוא שלכם ולכן אפילו בשיחת הטלפון המקדימה עם מפעיל הקריוקי תוכלו כבר לומר לו מה המוזיקה אשר תתנגן באירוע, לברר איזה שירי קריוקי יש ברשותו ועם כמה פלייבקים הוא מגיע.

כל מי שיעלה לשיר יהיה מישהו שאתם מכירים ושיש לכם סוג של עניין בלשמוע אותו שר. ישנם כל מיני אנשים שלא ממש שמחים לעלות ולשיר מול כולם (ללא קשר אם הם שרים קריוקי יפה יותר או פחות), בערב שכזה יכולות גם להיות לכם הפתעות על כוכבים נולדים שמסתובבים בחבורה מבלי שידעתם על זה קודם.

לסיכום, אפשר לומר שקשה מאוד לדעת מה משניהם יהיה עדיף בשבילכם, האמת שזה בעיקר תלוי בסוג הערב שאתם מחפשים. בכל מקרה זה יהיה נחמד לשיר קריוקי עם החברים הטובים והאהובים!

Categories: בלוג קריוקי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *