לאחרונה קיבלנו פניות רבות בדף הפייסבוק שלנו – מסיבת קריוקי, מגולשים אשר מעוניינים לעשות קריוקי בבית לבד ומחפשים מקורות של קריוקי חינם ברשת האינטרנט. בדף הזה נעדכן אתכם מדי שבוע על כל ההתפתחויות בתחום. איפה אפשר למצוא קליפים חדשים שיסדרו לנו מסיבת קריוקי כייפית בדיוק כמו שאנחנו מדמיינים. קליפים שכבר נמצאים ברשת האינטרנט ותוכנות קריוקי שונות שבעזרתן נוכל לעשות כל מיני דברים נחמדים שבסופו של דבר יחסכו לנו כסף.

איך מארגנים מסיבת קריוקי בחינם?

לאורך כל הצד השמאלי של הדף הזה הוספנו לכם קליפים של קריוקי בחינם שמצאנו ביוטיוב (אם אתם רוצים עוד מקורות הנמצאים ברשת האינטרנט: לעוד קריוקי חינם.

אתם פשוט מעתיקים את הלינק של הווידאו מיוטיוב אותו תרצו לנגן, כל וידאו לנגן שונה ואז יש לכם אופציה למקסס וידאו ממש כמו תקליטן מקצועי!

במידה ובאמת החלטתם ללכת על האופציה של להקרין פשוט את הקליפים מהמחשב הבייתי (מבלי להוריד את השירים למחשב) אז כדאי שתוודאו שיש חיבור זמין לאינטרנט במקום שבו אתם עושים את האירוע, תוכלו לקרוא במאמר שכתבתי איך מקרינים קריוקי ממחשב ואז תוכלו נגיד להקרין את הקליפים מהמחשב על גבי פלזמה או מקרן.

אם אתם לא רוצים לקחת סיכונים של חיבור זמין לאינטרנט או שנגיד אתם מתכננים את האירוע שלכם בים או במקום פתוח, אז אפשר להוריד את הקליפ או את הסרט שאתם רוצים בעזרת התוכנה: Any Video Converter

אתם מורידים את התוכנה הזאת למחשב ולאחר מכן מה שנשאר זה רק להזין את הלינק של השיר שאתם רוצים להוריד מיוטיוב וכעבור שנוח לכם. (ניתן לשנות בתוכנה פורמטים בקלות!) אם אתם לא בעניין של להוריד עכשיו תוכנה כלשהי למחשב (למרות שהתוכנה הנ"ל היא מאוד אמינה וטובה), תוכלו להיכנס

לאתר: www.video2mp3.net

להעתיק לשם את הלינק של הוידאו מיוטיוב או כל אתר אחר של וידאו או מוזיקה ולהוריד אותו למחשב בכל סוג קובץ שתבחרו. יש עוד מספר דרכים מאוד פשוטות להוריד סרט מאתר וידאו למחשב האישי שלכם, מי שמתעניין מוזמן לפנות דרך הפייסבוק ולקבל תשובה.

איך להכין קריוקי לבד? צעד אחר צעד:

אז בואו קודם כל נעבור על כל השלבים שיש לעבור בכדי ליצור בסופו של דבר קריוקי:

  1. צעד ראשון – למצוא את השיר שאנחנו רוצים להפוך לקריוקי
  2. צעד שני – להוריד את השיר/ הווידאו של השיר למחשב
  3. צעד שלישי – להסיר את קול הזמר ולהפוך את השיר לפלייבק
  4. צעד רביעי – לבנות כתוביות עם המילים של השיר בהתאם לקצב

כנסו ליוטיוב ובחרו את השיר שתרצו להפוך לקריוקי

אחרי שבחרתם שיר העתיקו את הכתובת הלינק שלו

והיכנסו לאתר הזה: www.youtubesnips.com

הדביקו שם את הלינק שהעתקתם.

איך מורידים את קולו של הזמר מהשיר שהורדנו?

ישנן מספר תוכנות להורדת קול של זמר מהשיר המקורי

דוגמא לתוכנה כזאת: לחצו כאן

איך בונים כתוביות על וידאו?

תוכלו להיכנס לאתר הזה: לחצו כאן ולבנות את הכתוביות

שלכם בדיוק על פי ההנחיות שאתם מקבלים שם.

האתר הזה גם יכול לשמש אתכם לעשות כתוביות מצחיקות

בסרטון שאתם מורידים וליצור סרט משעשע…