מפעיל קריוקי יכולה להיות עבודה שמתחיל אותה חייל משוחרר או תחביב שעושה אדם מבוגר יחסית, בסופו של דבר מה שמעניין אותנו כלקוחות המזמינים את השירות של קריוקי זה שהאדם שמגיע להיות מפעיל קריוקי באירוע שלנו יהיה מקצועי ובעל אהבה גדולה לתחום.

מה שקורה היום בשוק של מפעילי הקריוקי יותר אצל לקוחות רבים קצת בלאגן בראש. טווחי המחירים של אירוע כזה יכולים להיות עם הפרשים של מאות שקלים בין מפעיל קריוקי לאחר ואנחנו כלקוחות לא ממש מבינים למה זה קורה ומה בכלל ההבדל ביניהם.

סביר מאוד להניח שכמו בכל תחום אחר גם בתחום הקריוקי נוצר מצב שבו המפעילים החדשים שממש רק נכנסו לתחום דורשים סכום נמוך יותר על אירוע מאשר הוותיקים יותר. מפעיל קריוקי שרק נכנס לתחום רוצה לרכוש לו לקוחות במהירות האפשרית ומבחינתו מה שיביא לו את זה בצורה המהירה ביותר זה מחיר נמוך.

אמנם, תתפלאו לשמוע אבל יש גם לקוחות מסויימים שמסתכלים על אייכות המוצר ואל רק על המחיר. מבחינתם מפעיל קריוקי שמציע מחיר נמוך זה לא בדיוק מה שהם מחפשים ודווקא המפעיל הוותיק שמציע את שירותיו במחיר גבוה יחסית נשמע להם כרציני וככזה שמתאים יותר לאירוע קריוקי כמו שהם מתכננים.

מה אני צריך בשביל להיות מפעיל קריוקי?

יש כאלה שיאמרו שאפשר לקנות שני רמקולים ושני מיקרופונים ולהתחיל לעשות קריוקי בכייף, סך הכל הם חושבים לעצמם שזה גם יכול לספק משכורת לא רעה. אמנם, יש מספר דברים שיש לעשות עוד לפני שמתחילים בכלל לשווק את עצמכם כמפעילי קריוקי. האם ידעתם שיש צורך בתעודת רישיון להפעלת קריוקי כדי לעשות בתחום? לרוב המפעיל יקבל את ההסמכה הזו ברגע שירכוש פלייבקים מקוריים של קריוקי מאחת החברות שמציעות זאת.

ניסיון של מפעיל קריוקי יכול לספק לכם חוויה מצויינת באירוע שלכם. זה מתחיל בשירים שהוא יודע להתאים לכל גיל ולכל קהל וממשיך ביכולת שלו לקרוא את הקהל העומד מולו ולדעת על פי הניסיון שלו מאירועים דומים אחרים מה הקהל באירוע הזה יאהב במיוחד.

זה תלוי מאוד באירוע שאתם מארגנים, לעיתים אירוע קטן שמארגנים רק למספר מצומצם של חברים קרובים אולי לא יצריך באמת הזמנה של מפעיל קריוקי לאירועים, אמנם אם אתם מארגנים אירוע חברה, או יום הולדת לאדם שיקר לכם באמת הקפידו להזמין מפעיל קריוקי שעובד כבר זמן רב בתחום ונותן לכם כבר בטלפון הרגשה של ביטחון ותחושה שהוא יצליח להפוך גם את האירוע שלכם לחוויה אמיתית.