כל מה שצריך לדעת על השכרת קריוקי

הציוד הדרוש הוא:

  • מערכת הגברה – עדיף 2 רמקולים מוגברים (10אינץ' או 12אינץ') במידה ואתם עושים את האירוע בבית/ דירה/ חצר קטנה. רמקולים בגודל של 15 אינץ' במידה והאירוע עם כמות משתתפים של מעל 100 אנשים.
  • סטנדים לרמקולים – במקרים רבים עדיף לכם שהרמקולים יהיו בגובה של האנשים ולא על הריצפה.
  • מיקסר הגברה – זוהי בעצם עמדת השליטה שלכם על כל הציוד המחובר. עדיף שיהיה מיקסר עם 2 ערוצי סטריאו לפחות כך שתוכלו לחבר נניח גם מחשב וגם נגן מוזיקה כלשהו. כמו כן שיהיה במיקסר חיבור ללפחות 2 מיקרופונים ועדיף אפילו 4.
  • מקרן ומסך – למקרן צריך שתיהיה עוצמת אור המתאימה לאירוע שלכם (ראה פרטים נוספים בעמוד זה למטה), כמו כן שיהיה לו חיבור VGA שבאמצעותו ניתן לחבר מחשב. מסך שעומד על חצובה ישמש לכם מעין "טלוויזיה" גדולה עליה יוצגו הקליפים עם המילים.
  • מיקרופונים – אלחוטיים או דינמיים (עם חוטים), עדיף שיהיו לפחות שניים ואם זה אפשרי אז אפילו יותר (למרות שיותר מדיי מיקרופונים גם עלולים לסבך לכם את תפעול המערכת וגם יגרמו לרעש קצת לא פרופרציונאלי באוזניים). נכון שמיקרופונים אלחוטיים הם נוחים בהרבה אך מכיוון שאתם שוכרים את הציוד ולא מיומנים בתפעולו עדיף להסתפק במיקרופונים דינמיים – הם יעשו את העבודה ללא ספק!
  • שירי קריוקי – חברות שונות יציאו לכם ציוד קריוקי להשכרה אמנם את ה – שירים קריוקי יאמרו לכם למצוא באינטרנט או להתארגן עליהם לבד. העדיפו בגדול לשכור את הציוד ממישהו שמביא לכם את כל החבילה בשלמותה – ישנן חברות בעלות רישיון לזה בתחום.
  • הקליפים של הקריוקי יכולים להגיע או בדיסקים (ואז אתם צריכים גם מכשיר DVD) או בקבצים (ואז אתם צריכים מחשב).
  • כבלים – שימו לב שאתם מקבלים את כל הכבלים הנחוצים לתפעול שוטף של המערכת ללא תקלות ועדיף גם שתקבלו כמה כבלים מאריכים של חשמל ומפצלים כדי שלא תסתבכו לשווא.

המלצה כללית מצוות האתר: עדיף לחבר את המערכת ביחד עם המשכיר כאשר אתם מגיעים לקחת אותה, ככה גם תראו איך בדיוק מרכיבים את המערכת בהדרכתו של המפעיל, תראו שיש את כל הציוד הדרוש לכם מבלי שיהיה חסר לכם משהו כשתגיעו למקום האירוע ותיהיו "בראש שקט" שבאמת שכרתם עכשיו מוצר שעובד טוב – מה שישפיע לכם ישירות על הצלחת האירוע.

Categories: בלוג קריוקי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *